CABSHELF22V
DigiKey Part Number
5214-CABSHELF22V-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CABSHELF22V
Description
COVER 22X19X3.500" BLACK
Manufacturer Standard Lead Time
2 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Metal, Steel Cover 22.000" L x 19.000" W x 3.500" H (558.80mm x 482.60mm x 88.90mm) Black
Category
Size / Dimension
22.000" L x 19.000" W x 3.500" H (558.80mm x 482.60mm x 88.90mm)