E2437CS082
DigiKey Part Number
1452-E2437CS082-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
E2437CS082
Description
GRAPHIC DISPLAY TFT BLACK WHITE
Manufacturer Standard Lead Time
16 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Graphic LCD Display Module Black, White TFT - Electronic Paper Display (EPD) 4.37" (111.00mm) 480 x 176
Category
Diagonal Screen Size
4.37" (111.00mm)
Manufacturer
Pervasive Displays
Viewing Area
104.16mm W x 38.19mm H