CCS31-S8-M0
DigiKey Part Number
298-19654-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CCS31-S8-M0
Detailed Description
Cable Clip, P-Type Black Fastener 0.310" (7.87mm)
Category
Width
0.370" (9.40mm)
Panel Hole Size
0.167" (4.24mm)
Material Thickness
0.050" (1.27mm)
Opening Size
0.310" (7.87mm)
Bundle Center to Mounting Center
0.490" (12.45mm)