ABM112-A-D
Cable Accessories Overview
ABM112-A-D
DigiKey Part Number
298-10464-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ABM112-A-D
Description
CABLE TIE HLDR QUAD ADHESIVE WHT
Manufacturer Standard Lead Time
10 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Quad Opening - Paired Strip Cable Tie Holder White Adhesive, Screw, #6 (M3)
Category
Size / Dimension
1.12" L x 1.12" W x 0.16" H (28.4mm x 28.4mm x 4.2mm)