ERJ-P06J681V is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Panasonic Industry
In Stock: 13,584
Datasheet
Direct
Panasonic Industry
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
Upgrade
Parametric Equivalent
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
Parametric Equivalent
Vishay Dale
Vishay Dale
Rohm Semiconductor
YAGEO
680 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film