EEF-CX0J151R is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Panasonic Industry
In Stock: 3,221
Datasheet
Similar
Panasonic Industry
In Stock: 7,955
Datasheet
KEMET
Murata Electronics
150 µF 6.3 V Aluminum - Polymer Capacitors 2917 (7343 Metric) 15mOhm 2000 Hrs @ 105°C