FTAS00-104AV4
DigiKey Part Number
360-3038-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FTAS00-104AV4
Description
TOUCH SCREEN RESISTIVE 10.4"
Detailed Description
Resistive Touch Screen Overlay 10.4" (264.16mm) 4-Wire
Category
Width
7.21" (183.00mm)
Height
0.08" (2.10mm)
Diagonal Screen Size
10.4" (264.16mm)
Length
8.92" (226.57mm)