GRM033C71C104KE14D is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Murata Electronics
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
Murata Electronics
In Stock: 156,064
Datasheet
YAGEO
Cal-Chip Electronics, Inc.
0.1 µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7S 0201 (0603 Metric)