DK1B3EA221K86RBH01 | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | DK1B3EA221K86RBH01 |
Description | CAP CER 220PF 300V NONSTND SMD |
Manufacturer Standard Lead Time | 17 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 220 pF ±10% 300VAC Ceramic Capacitor B Nonstandard SMD |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | DK1B3EA221K86RBH01 Models |
Category | Operating Temperature -40°C ~ 125°C |
Capacitance | Size / Dimension 0.315" L x 0.236" W (8.00mm x 6.00mm) |
Tolerance ±10% | Thickness (Max) 0.098" (2.50mm) |