0460121141-11-N0-D
DigiKey Part Number
0460121141-11-N0-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0460121141-11-N0-D
Description
11" PRE-CRIMP A2040 BROWN
Customer Reference
Detailed Description
Brown 20 AWG Jumper Lead Pin to Pin Tin 11.0" (279.4mm)
Category
Wire Gauge
20 AWG
Color
Brown
Length
11.0" (279.4mm)
Alternate Color
11" PRE-CRIMP A2040 BLACK
In-Stock: 0
11" PRE-CRIMP A2040 BLUE
In-Stock: 0
11" PRE-CRIMP A2040 GREEN
11" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
11" PRE-CRIMP A2040 RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2040 BROWN
3" PRE-CRIMP A2040 BROWN
4" PRE-CRIMP A2040 BROWN
5" PRE-CRIMP A2040 BROWN
6" PRE-CRIMP A2040 BROWN