0039000038-12-L9
ML-XT Extraction Video
0039000038-12-L9
DigiKey Part Number
0039000038-12-L9-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0039000038-12-L9
Description
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
Customer Reference
Detailed Description
Blue 18 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
18 AWG
Color
Blue
Contact End
Socket to Cable (Round)
Base Product Number
Length
12.0" (304.8mm)
Additional Resources
In-Stock: 359
Check for Additional Incoming Stock
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
In-Stock: 750
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
In-Stock: 10
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2064 RED
In-Stock: 554
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2064 BLUE
3" PRE-CRIMP A2064 BLUE
4" PRE-CRIMP A2064 BLUE
In-Stock: 1
5" PRE-CRIMP A2064 BLUE
6" PRE-CRIMP A2064 BLUE