MS384-10F
DigiKey Part Number
2333-MS384-10F-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MS384-10F
Description
RF SHIELD 1.480"X1.512" SOLDER
Manufacturer Standard Lead Time
11 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Shield Frame 1.480" (37.60mm) X 1.512" (38.40mm) Solder
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
MS384-10F Models
Category
Height - Overall
0.433" (11.00mm)
Manufacturer
Masach Tech Ltd.
Length - Overall
1.512" (38.40mm)
Series
Width - Overall
1.480" (37.60mm)