TPI077050L105N
DigiKey Part Number
399-18550-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-18550-1-ND - Cut Tape (CT)
399-18550-6-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
TPI077050L105N
Description
FIXED IND 105NH SURFACE MOUNT
Manufacturer Standard Lead Time
21 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
105 nH Shielded Inductor Nonstandard
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
TPI077050L105N Models
Category
Shielding
Shielded
Mfr
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Series
Inductance Frequency - Test
100 kHz