C0805F682K1RACTU is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
KEMET
In Stock: 7,536
Datasheet
Direct
TDK
In Stock: 8,773
Datasheet
Upgrade
TDK
6800 pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)