TC275T64F200WCAKXUMA1
DigiKey Part Number
TC275T64F200WCAKXUMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
TC275T64F200WCAKXUMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
TC275T64F200WCAKXUMA1
Detailed Description
TriCore™ AURIX™ Microcontroller IC 32-Bit Tri-Core 200MHz 4MB (4M x 8) FLASH PG-LQFP-176-22
EDA/CAD Models
TC275T64F200WCAKXUMA1 Models
Part Status
Obsolete
Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
3V ~ 5.5V
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C (TA)
Speed
200MHz