SRWF5U36
DigiKey Part Number
TL2248-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SRWF5U36
Description
RACK STEEL 9.70X25.5X43.2 BLK
Detailed Description
Metal, Steel Cabinet Rack Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top 9.701" L x 25.598" W x 43.201" H (246.40mm x 650.20mm x 1097.30mm) Black
Category
Dimensions - Overall
9.701" L x 25.598" W x 43.201" H (246.40mm x 650.20mm x 1097.30mm)
Features
Cable Entry Systems, Locking, Wall Mount
Ventilation
Back, Bottom, Front
Number of Units
5U
Shipping Info
Shipped from DigiKey
Dimensions - Panel
8.750" L x 36.000" H (222.25mm x 914.40mm)