EA HMI070WM-16ATCS
DigiKey Part Number
1481-EAHMI070WM-16ATCS-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
EA HMI070WM-16ATCS
Description
BRILLIANT 7" MODBUS DISPLAY WITH
Detailed Description
Human Machine Interface (HMI) Touchscreen 7.0" Color
Voltage - Supply
5 ~ 30VDC
Size - Display
7.0"