Image for 135108-R1-24.00 is not available
135108-R1-24.00
DigiKey Part Number
135108-R1-24.00-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
135108-R1-24.00
Description
COAX CBL SMA TO SMA 24"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Hand Formable .085 24.00" (609.60mm)
2nd Contact Gender
Female
Length
24.00" (609.60mm)
Overall Impedance
50 Ohms