135106-R1-36.00
DigiKey Part Number
135106-R1-36.00-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
135106-R1-36.00
Description
COAX CBL SMA TO SMA 36"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Hand Formable .085 36.00" (914.40mm)
Category
2nd Connector
SMA Plug
2nd Contact Gender
Male
Length
36.00" (914.40mm)
Overall Impedance
50 Ohms