ABSTS5A2-3H4M02CM
DigiKey Part Number
535-ABSTS5A2-3H4M02CMTR-ND - Tape & Reel (TR)
535-ABSTS5A2-3H4M02CMCT-ND - Cut Tape (CT)
535-ABSTS5A2-3H4M02CMDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ABSTS5A2-3H4M02CM
Description
FILTER SAW 2.14GHZ 5-SMD
Manufacturer Standard Lead Time
16 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
2.14GHz Frequency Cellular, LTE, UMTS, WCDMA RF SAW Filter (Surface Acoustic Wave) 1.9dB Bandwidth 5-SMD, No Lead
Category
Applications
Cellular, LTE, UMTS, WCDMA
Manufacturer
Abracon LLC
Mounting Type
Surface Mount
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Package / Case
5-SMD, No Lead
Part Status
Active
Height (Max)
0.020" (0.50mm)
Frequency - Center
2.14GHz
Size / Dimension
0.043" L x 0.035" W (1.10mm x 0.90mm)