SJ5832-4.5-10
DigiKey Part Number
1067-SJ5832-4.5-10-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SJ5832-4.5-10
Description
3M SJ5832 BUMPER PROTECTIVE
Detailed Description
Bumper Rollstock - Customizable 120.000" L x 4.500" W (3048.00mm x 114.30mm) Polyurethane Black
Category
Size / Dimension
120.000" L x 4.500" W (3048.00mm x 114.30mm)
Thickness
0.031" (0.79mm)