SJ5832-4.5-1
DigiKey Part Number
1067-SJ5832-4.5-1-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SJ5832-4.5-1
Description
3M SJ5832 BUMPER PROTECTIVE
Detailed Description
Bumper Rollstock - Customizable 1' L x 4.500" W (304.80mm x 114.30mm) Polyurethane Black
Category
Size / Dimension
1' L x 4.500" W (304.80mm x 114.30mm)
Thickness
0.031" (0.79mm)