SJ5632-4.5-5
DigiKey Part Number
1067-SJ5632-4.5-5-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SJ5632-4.5-5
Description
3M SJ5632 BUMPER PROTECTIVE
Manufacturer Standard Lead Time
5 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Bumper Rollstock - Customizable 60.00" L x 4.500" W (1524.00mm x 114.30mm) Polyurethane Clear
Category
Size / Dimension
60.00" L x 4.500" W (1524.00mm x 114.30mm)
Manufacturer
3M (TC)
Thickness
0.031" (0.79mm)